
Sintpuzzeltocht
Buiten wordt het steeds donkerder en binnen steeds gezelliger! Ook in deze winterse tijd kun je er lekker op uit in de IJsselsteinse binnenstad. Maak een sfeervolle wandeling langs de verlichte etalages en vind daar de gouden schoenen die Sint en Piet voor jou hebben verstopt. Zoek je mee?
Bij iedere gouden schoen hoort een letter. Heb je ze allemaal gevonden? Puzzel dan net zo lang tot je het woord hebt gevonden die deze letters samen vormen. Misschien heb je daarbij een beetje hulp nodig van papa of mama. Kleur ook de kleurplaat op andere kant van het speurtochtformulier mooi in!
De kleurplaten met speurtocht vind je vanaf 25 november 2023 bij één van de winkels in de IJsselsteinse binnenstad.
Hoe werkt het?
1) Ga lekker speuren in de IJsselsteinse binnenstad en maak een woord met de letters in de gouden schoenen. Je vindt de schoentjes in de etalages aan de Benschopperstraat, Utrechtsestraat, Schuttersgracht, Weidstraat en Kerkstraat/Voorstraat.
2) Kleur de kleurplaat mooi in voor Sinterklaas.
3) Je mag t/m vrijdag 1 december 2023 jouw kleurplaat en gevonden woord inleveren in de werkkamer van Sinterklaas in de IJsselsteinse Kasteeltoren. Inleveren kan tijdens openingstijden van de Kasteeltoren: woensdag t/m zondag tussen 13.00 en 17.00 uur.
4) Op zondag 3 december 2023 tussen 13.00 en 17.00 uur mag je als beloning voor jouw harde werk een cadeautje ophalen bij MIJ (Museum IJsselstein)!