
Art&Wine
In het Fulcogebouw wordt 150 meter wand gebruikt voor het exposeren van kunst van kunstenaars uit de regio. De gangen zijn vrij toegankelijk wanneer het gebouw open is. De zalen zijn regelmatig in gebruik voor onder andere muzieklessen.
Enkele keren per jaar wordt er een Art & Wine evenement georganiseerd. De exposerende kunstenaars zijn dan aanwezig om uitleg te geven en vragen te beantwoorden.
Art&Wine zondag 8 oktober
De eerstvolgende Art&Wine is op zondag 8 oktober van 15:00-17:00 uur op de bovenverdieping van het Fulcotheater, Overtoom 3.
Tijdens de Art&Wine zij de kunstenaars aanwezig om je vragen te beantwoorden. Als je vragen hebt tenminste. Je bent natuurlijk ook gewoon welkom om het werk te bekijken en te bewonderen.
Op dit moment weten we nog niets over de muziek tijdens de activiteit. Zoals gewoonlijk is in de gangen en zalen van de bovenverdieping van het Fulcogebouw een veelheid van stijlen te bewonderen: realistisch, figuratief, impressionistisch, abstract. In totaal is er 150 meter expositieruimte.
Je kunt op 10 september werk bekijken van Adja van Oers, Anne Cordonnier Didi Muhiya, Jacqueline Kloos, Leny Gubbi, Marlies Ruiter en Therese Steenhouwer.
Je kunt natuurlijk ook tussentijds de schilderijen komen bekijken voor zover de zalen niet in gebruik zijn. De werken in de gang kunnen doorlopend worden bekeken tijdens de openingstijden van het gebouw.
Deze expositie duurt tot half februari 2024. Beneden, in het theatercafé, kun je gezellig een drankje drinken. In februari/maart wordt de expositie vernieuwd zodat je de maanden daarna werk kunt bewonderen van andere kunstenaars.
Dit zijn onze contactgegevens
