Atelier Angenelle Thijssen
Kunst en Cultuur

Atelier Angenelle Thijssen

Glas, schilderijen en houtsneden
Atelier Angenelle Thijssen

Kunst van Angenelle Thijssen in IJsselstein.

Haar eerste glaskunstwerk is te zien op de eerste etage in de bibliotheek van IJsselstein. Dit was een geschenk van de gemeente aan de bibliotheek bij de opening van het nieuwe gebouw 'de Poorter' in 2012.

In de nieuwbouw van verpleeghuis Isselwaerde is een groot gefused venster (106 x 176cm) te zien in haar kleurrijke stijl met het thema 'levensboom'. Dit venster is te zien op de eerste etage boven de ingang naar de binnentuin. 

Meerdere kunstwerken van Angenelle zijn opgenomen in de collecties van de gemeente en het Museum IJsselstein.

Op verzoek verzorgt Angenelle lezingen Kunstbeschouwing waarin de kijkers worden verleid onbevangen en met andere ogen naar kunst te kijken.

Bezoek haar atelier op afspraak. Meer info: zie website

 

 

Over Angenelle Thijssen:

Angenelle Thijssen studeerde in 1985 af aan de Academie voor Beeldende Vorming te Tilburg in schilderen én grafiek. Tevens behaalde zij haar eerstegraads bevoegdheid docent beeldende vorming en kunstgeschiedenis. 

In '86/'87 verdiepte zij zich verder in de schilderkunst door bij de Haagse schilder Ber Mengels aan de vrije Academie te studeren.

 Aan de Internationale Sommerakademie in Salzburg studeerde zij in '88 en '89 bij graficus Werner Otte waar zij ook het jaarstipendium won.

In 2011 is zij door intensieve scholing bij “van Tetterode Glass BV” te Amsterdam begonnen met glasfusing als nieuwe techniek. 

Zij maakt in haar geheel eigen, kleurrijke stijl in alledrie de disciplines werk in opdracht, maar ook vrij, ruimtelijk werk. 

Dit zijn onze contactgegevens

Altijd wat te doen in IJsselstein

windotter-low-res-1.jpg
Nationale Molendag
Maak kennis met De Windotter en restanten van vroegere molens in IJsselstein en omgeving.
Lees meer
img-3959-lr-1.jpg
Bomenwandeling
“Alleen de bomen dromen, hoog boven ’t verkeer”, … een wandeling langs en onder bomen in IJsselstein
Lees meer
zomerwandeling-kromme-ijssel-en-lek-1.jpg
Wandeling langs Kromme IJssel en Lek
Historische voorjaarswandeling langs Kromme IJssel en Lek met een gids.
Lees meer
paardenlaan1-2.jpg
Wijkwandeling Nieuwpoort
Wandel mee met een gids en hoor de verhalen van deze oudste naoorlogse wijk van IJsselstein.
Lees meer
fulco-s-vocaal-festival-in-ijsselstein-foto-ton-willemse-.jpg
Fulco's Vocaal Festival
Groots muziekfeest met meer dan 70 koren en 2500 zangers op 12 verschillende locaties.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de sfeervolle en historische binnenstad.
Lees meer
Ommedracht IJsselstein | Foto Bernard Brosi
Ommedracht O.L.V. van Eiteren
Jaarlijkse processie ter ere van Onze Lieve Vrouwe van Eiteren.
Lees meer
tafelvoetbal-lr.jpg
Spellensatie IJsselstein
Deze koopzondag staat in het teken van gezellig spellen spelen. Wie daag jij uit?
Lees meer
SportFair
FIT Fair IJsselstein
Kom kennismaken met sport en cultuur. Een dag ontdekken, meedoen en beleven!
Lees meer
whatsapp-image-2022-04-29-at-6.51.17-pm.jpeg
IJsselstein Live
Drie gezellige avonden IJsselstein Live op het Podium met tal van artiesten.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein