Café De Stee
Alles wat je in de horeca zoekt wordt hier aangeboden. Er is hier eten, drinken, uitgaansleven, maar ook sport en spel. Al meer dan 40 jaar zit het café al op zijn vertrouwde plek in de Voorstraat.
Naast de gewone borrel is er ook veel speciaal bier. Zowel op de tap als in de fles.
De menukaart in het eetcafé is divers maar vertrouwd en veranderd 3 keer per jaar. De keuken is hier open van donderdag t/m maandag van 17.00 uur tot 21.00 uur. Naast een hapje eten in het café is er ook de mogelijkheid om maaltijden te laten bezorgen of af te halen.
Enige café in IJsselstein met een pooltafel. Naast poolen kun je hier ook nog darten of biljarten. Lijkt het je leuk om dit in competiteverband te doen? wordt dan lid van de biljartvereniging "t Pikeetje of van dartvereniging Have a Nice Flight.
Minimaal twee keer per maand is er wel een actie of evenement. Zo is er binnen de Stee een hoop te beleven, maar ook daarbuiten zijn er zo nu en dan samenwerkingen met andere cafés in IJsselstein.
Stee-A-Live is er ook zo’n acht keer per jaar voor de liefhebbers van live muziek. Landelijke bands en coverbands komen dan op de zondag hier spelen.
Dit zijn onze contactgegevens
Maandag: 16.00 uur
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 16.00 uur
Donderdag: 16.00 uur
Vrijdag: 16.00 uur
Zaterdag: 16.00 uur
Zondag: 16.00 uur
PUBQUIZ
op zondag 8 maart is er weer een algemene pubquiz in De Stee.
we beginnen om 15.00 uur en deelname is gratis.
wil je meedoen geef je dan op met een team van 3-6 personen.
dat kan via de mail ( info@stee.nl ) , telefonisch 0306884538 of aan de bar
de keuken is van af 17.00 uur gewoon open.
BOKKENTOCHT
op zondag 12 april is er weer de LENTEBOKKENTOCHT
een bokbierproeverij in 6 café's in de regio.