Fulco's Mannenkoor
Kunst en Cultuur

Fulco's Mannenkoor

IJsselstein
Fulco's Regionaal Mannenkoor

Mannen zoeken Mannen, die willen zingen !
Elke donderdag is  er open repetitie avond bij ons koor.  Ben je beginnend zanger en wil je meer leren over koorzang en stemvorming kom dan  naar onze repetitie avond. Leeftijd vanaf 20 jaar en ouder. Denk niet, "ik kan niet zingen" want zo zijn er velen begonnen op ons koor en inmiddels niet meer weg te denken uit ons midden. Laat onze dirigent met een stemtest bepalen, geheel gratis, of je kunt zingen!
Zo ja sluit je dan aan bij ons koor en geniet elke donderdag van een leerzame maar ook gezellige avond. En heb je een partner, dan heeft die ook een avond voor zichzelf,  op donderdag.  Dus schroom niet en kom eens luisteren en wie weet, kun  je zomaar zingen!! Kijk ook op onze website www.fulcosmannenkoor.nl voor meer informatie.


Kom en probeer het zingen eens uit bij het FRM U zult er geen spijt van krijgen!

Graag tot ziens !!

Wetenschappelijk is nu bewezen dat zingen in een koor positief werkt op je gezondheid, algemeen gevoel van welbevinden en dat het de perfecte sociale ijsbreker is om contact te maken met anderen en je omgeving. lees het hele verhaal op:
http://theconversation.com/choir-singing-improves-health-happiness-and-is-the-perfect-icebreaker-47619

Het FRM is ook de organisator van het Fulco's Vocaal festival in IJsselstein, dat jaarlijks in het voorjaar wordt georganiseerd. Zie ook elders op deze site onder de festival naam of ga naar de website : www.fulcosvocaalfestival.nl

Ook interesse in het zingen gekregen. Of vindt je het leuk om te organiseren!  Kom eens praten!!

Tot ziens op donderdagavond!

Dit zijn onze contactgegevens

Openingstijden:
Donderdag: 19.30 tot 22.30

Kerstconcert

21 december

Feestelijk en gevarieerd concert van het jubilerende Fulco's Regionaal Mannenkoor in de Basiliek met medewerking van bariton Marco Bakker en sopraan Linda Vink. Ook zullen regelmatig de klanken klinken van het Hoogeveense koperensemble High Moor Brass.

Op het programma staan uiteraard de bekende kerstliederen die iedereen wel kent, maar het koor heeft ook gekozen voor nieuwe kerstliederen die nog niet iedereen kent. Deze liederen zullen er zeker voor zorgen dat het publiek alvast in kerstsferen komt. Uiteraard staat het geheel onder de bezielende leiding van dirigent Michel de Valk en wordt het koor op de vleugel begeleid door de vaste pianiste Marjan Fey. 

Kaarten zijn inmiddels à € 20,00 te koop aan de kassa van het Fulcotheater of via www.fulcotheater.nl. Ook zullen kaarten aan de kassa in de Basiliek te koop zijn. De aanvang van het concert is 20:15 uur. 

Altijd wat te doen in IJsselstein

ann-mertens-open-ends-ceramics-on-wood-dimensions-variable-2019.jpg
Vers bij MIJ
De nieuwst expositie in Museum IJsselstein in samenwerking met Hogeschool voor de Kunsten Utrecht.
Lees meer
basiliek-bernard-brosi--1.jpg
De kerstavond van St. Nicolaas
Een kerstavond in de basiliek met diverse optredens, activiteiten en avondbeklimmingen.
Lees meer
18511112-santarun-rotary-gorinchem-1140p.jpg
Rotary Santa Run IJsselstein
Een wandeling vol fun voor jong en oud gekleed in het speciale Rotary Santa Run kerstmannenpak.
Lees meer
verlichte-molen-low-res-1.jpg
Verlichte stadswandeling
De stadsgids neemt de wandelaars mee op een ontdekkingstocht door de historische binnenstad.
Lees meer
foto-persbericht-lichtwandeling-foto-van-regina-de-koning..jpg
Lichtwandeling
Beleef tijdens een wandeling op een interactieve manier het kerstverhaal in de binnenstad.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de historische binnenstad.
Lees meer
Podiumfestival IJsselstein
Winter Podium Outdoor
Het leukste feest van de winter op Het Podium met tal van bekende artiesten én een super DJ.
Lees meer
night-trail-2019.jpg
Night Trail Run
Spectaculair hardloopevenement “by Night” in de omgeving van IJsselstein.
Lees meer
1707-pv-3568.jpg
Kleintje Carnaval
Altijd feest en garantie voor een hoop leut in Sporthal Poortdijk. Met live optredens en DJ.
Lees meer
dsc06356.jpg
KoningsNacht
Samen Koningsnacht vieren in hartje IJsselstein.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein