
Fulco's Mannenkoor
Mannen zoeken Mannen, die willen zingen !
Elke donderdag is er open repetitie avond bij ons koor. Ben je beginnend zanger en wil je meer leren over koorzang en stemvorming kom dan naar onze repetitie avond. Leeftijd vanaf 20 jaar en ouder. Denk niet, "ik kan niet zingen" want zo zijn er velen begonnen op ons koor en inmiddels niet meer weg te denken uit ons midden. Laat onze dirigent met een stemtest bepalen, geheel gratis, of je kunt zingen!
Zo ja sluit je dan aan bij ons koor en geniet elke donderdag van een leerzame maar ook gezellige avond. En heb je een partner, dan heeft die ook een avond voor zichzelf, op donderdag. Dus schroom niet en kom eens luisteren en wie weet, kun je zomaar zingen!! Kijk ook op onze website www.fulcosmannenkoor.nl voor meer informatie.
Kom en probeer het zingen eens uit bij het FRM U zult er geen spijt van krijgen!
Graag tot ziens !!
Wetenschappelijk is nu bewezen dat zingen in een koor positief werkt op je gezondheid, algemeen gevoel van welbevinden en dat het de perfecte sociale ijsbreker is om contact te maken met anderen en je omgeving. lees het hele verhaal op:
http://theconversation.com/choir-singing-improves-health-happiness-and-is-the-perfect-icebreaker-47619
Het FRM is ook de organisator van het Fulco's Vocaal festival in IJsselstein, dat jaarlijks in het voorjaar wordt georganiseerd. Zie ook elders op deze site onder de festival naam of ga naar de website : www.fulcosvocaalfestival.nl
Ook interesse in het zingen gekregen. Of vindt je het leuk om te organiseren! Kom eens praten!!
Tot ziens op donderdagavond!
Dit zijn onze contactgegevens

Donderdag: 19.30 tot 22.30
Kerstconcert
Feestelijk en gevarieerd concert van het jubilerende Fulco's Regionaal Mannenkoor in de Basiliek met medewerking van bariton Marco Bakker en sopraan Linda Vink. Ook zullen regelmatig de klanken klinken van het Hoogeveense koperensemble High Moor Brass.
Op het programma staan uiteraard de bekende kerstliederen die iedereen wel kent, maar het koor heeft ook gekozen voor nieuwe kerstliederen die nog niet iedereen kent. Deze liederen zullen er zeker voor zorgen dat het publiek alvast in kerstsferen komt. Uiteraard staat het geheel onder de bezielende leiding van dirigent Michel de Valk en wordt het koor op de vleugel begeleid door de vaste pianiste Marjan Fey.
Kaarten zijn inmiddels à € 20,00 te koop aan de kassa van het Fulcotheater of via www.fulcotheater.nl. Ook zullen kaarten aan de kassa in de Basiliek te koop zijn. De aanvang van het concert is 20:15 uur.