Vrouwe IJsselstein Swingt
Kunst en Cultuur

Vrouwe IJsselstein Swingt

Swingend Koor
Vrouwe IJsselstein Swingt

Wij brengen een zeer gevarieerd repertoire. Van pop tot jazz en van musical via barbershop naar latin, in 4-tot-8 stemmige, pittige arrangementen. Per 1 september 2020 staan we onder leiding van Juliette Dumoré.

Een groot deel van de nummers wordt begeleid door Colijn Buis op piano.

Wij treden op bij festivals, voor organisaties en bedrijven en andere gelegenheden. Daarnaast brengen wij regelmatig een avondvullende muziektheatershow op de planken.
We repeteren elke woensdagavond in ’t Fulcotheater in IJsselstein.

Wil je ons boeken? Bel dan met Carla van Wees: 06 28 97 26 22

Wil je ons horen zingen? Kom langs bij onze optredens, in IJsselstein (die vind je op deze website) en daarbuiten (kijk hier).

 

Wil je bij ons komen zingen? Kom dan kennismaken en de sfeer proeven op een repetitie. Je mag luisteren, meezingen en het repertoire bekijken. In overleg met de dirigent wordt gekeken bij welke stemgroep jouw stem past. Daarna mag je 5 weken kosteloos meedoen aan onze repetities. De repetities zijn op woensdagavond van 19.30 uur tot 22.30 uur in 't Fulcotheater in IJsselstein.

Je krijgt twee nummers om thuis in te studeren met bladmuziek en mp3's. Je wordt begeleid door één van onze koorleden. De zesde week doe je auditie om officieel lid van ons koor te kunnen worden.

Wanneer pas je bij ons? Je bent vrouw en je hebt een passie voor zingen in een koor. Je vindt het geweldig om samen muziek te maken. Je bent bereid tijd en energie te steken in het aanleren van het repertoire. Je houdt wel van een uitdaging, want onze arrangementen zijn pittig. Je komt zoveel mogelijk naar repetities en optredens omdat je het leuk vindt en niks wilt missen. Je hebt podiumlef of de bereidheid die te ontwikkelen.

Het hebben van koor- of zangervaring is een aanbeveling. Onze arrangementen zijn pittig en het tempo van instuderen hoog. Om erachter te komen of je ons niveau en tempo aankan, is de kennismakingsperiode van 6 weken bedoeld.

Heb je nog vragen of wil je meteen een afspraak maken om naar een repetitie te komen? Bel naar Marja tel.: 06 45 03 63 18

Dit zijn onze contactgegevens

Openingstijden:
Woensdag: 19.30 tot 22.30 uur

Altijd wat te doen in IJsselstein

cultitijd-header-website-1200x380-pix-v2-01.jpg
CultiTijd in IJsselstein
Kom je ook dansen, zingen, muziek maken, kunst proeven en theater beleven?
Lees meer
Foute Zomerfeest
Foute Zomerfeest
Het gezelligste meezingfeest van de regio!
Lees meer
fulco-s-friday-1.jpg
Fulco's Friday
Een muzikaal feestje in het Fulcotheater, speciaal voor jongeren.
Lees meer
muziekmiddag.jpg
Muziekmiddag in de binnenstad
Kijken en luisteren naar een bont gezelschap van artiesten op diverse locaties in IJsselstein.
Lees meer
oude-nicolaaskerk-john-verbruggen-low-res-1.jpg
Open Monumentendag
Ontmoet historisch IJsselstein tijdens de landelijke Open Monumentendag(en).
Lees meer
502287410-1273830088083857-3241698879331316146-n.jpg
IJsselFEstein
Drie bands, één avond en oneindig veel muziekplezier.
Lees meer
rotorbootrace-2017-ijsselstein-48-eike-michler.jpg
Badeendjes Race
Doe mee aan de Grote Badeendjes Race! Een leuk evenement voor het hele gezin!
Lees meer
Open Dag KunstCirkel
Maak kennis met kunstenaars en laat je rondleiden.
Lees meer
nieuw-begin-poster-a3-def01-1448x2048.jpg
Tentoonstelling: Nieuw begin
Museum IJsselstein is volledig vernieuwd. Kom kijken naar de heropeningstentoonstelling.
Lees meer
Art&Wine
Tijdens Art & Wine geven exposerende kunstenaars tekst en uitleg bij tentoongestelde kunstwerken.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein