Vrouwe IJsselstein Swingt
Kunst en Cultuur

Vrouwe IJsselstein Swingt

Swingend Koor
Vrouwe IJsselstein Swingt

Wij brengen een zeer gevarieerd repertoire. Van pop tot jazz en van musical via barbershop naar latin, in 4-tot-8 stemmige, pittige arrangementen. Per 1 september 2020 staan we onder leiding van Juliette Dumoré.

Een groot deel van de nummers wordt begeleid door Colijn Buis op piano.

Wij treden op bij festivals, voor organisaties en bedrijven en andere gelegenheden. Daarnaast brengen wij regelmatig een avondvullende muziektheatershow op de planken.
We repeteren elke woensdagavond in ’t Fulcotheater in IJsselstein.

Wil je ons boeken? Bel dan met Carla van Wees: 06 28 97 26 22

Wil je ons horen zingen? Kom langs bij onze optredens, in IJsselstein (die vind je op deze website) en daarbuiten (kijk hier).

 

Wil je bij ons komen zingen? Kom dan kennismaken en de sfeer proeven op een repetitie. Je mag luisteren, meezingen en het repertoire bekijken. In overleg met de dirigent wordt gekeken bij welke stemgroep jouw stem past. Daarna mag je 5 weken kosteloos meedoen aan onze repetities. De repetities zijn op woensdagavond van 19.30 uur tot 22.30 uur in 't Fulcotheater in IJsselstein.

Je krijgt twee nummers om thuis in te studeren met bladmuziek en mp3's. Je wordt begeleid door één van onze koorleden. De zesde week doe je auditie om officieel lid van ons koor te kunnen worden.

Wanneer pas je bij ons? Je bent vrouw en je hebt een passie voor zingen in een koor. Je vindt het geweldig om samen muziek te maken. Je bent bereid tijd en energie te steken in het aanleren van het repertoire. Je houdt wel van een uitdaging, want onze arrangementen zijn pittig. Je komt zoveel mogelijk naar repetities en optredens omdat je het leuk vindt en niks wilt missen. Je hebt podiumlef of de bereidheid die te ontwikkelen.

Het hebben van koor- of zangervaring is een aanbeveling. Onze arrangementen zijn pittig en het tempo van instuderen hoog. Om erachter te komen of je ons niveau en tempo aankan, is de kennismakingsperiode van 6 weken bedoeld.

Heb je nog vragen of wil je meteen een afspraak maken om naar een repetitie te komen? Bel naar Marja tel.: 06 45 03 63 18

Dit zijn onze contactgegevens

Openingstijden:
Woensdag: 19.30 tot 22.30 uur

Altijd wat te doen in IJsselstein

cultitijd-header-website-1200x380-pix-v2-01.jpg
CultiTijd in IJsselstein
Kom je ook dansen, zingen, muziek maken, kunst proeven en theater beleven?
Lees meer
pers-druktemakers2026.jpg
Tentoonstelling Druktemakers 2026
Een speelse en interactieve tentoonstelling waarin kinderen van alles kunnen zien, ontdekken, maken
Lees meer
takkenmuseum-maartenbel.jpg
Takkenmuseum
Bijzonder museum dat uitnodigt om met andere ogen naar de wereld om je heen te kijken.
Lees meer
Foute Zomerfeest
Foute Zomerfeest
Het gezelligste meezingfeest van de regio!
Lees meer
oude-nicolaaskerk-john-verbruggen-low-res-1.jpg
Open Monumentendag
Ontmoet historisch IJsselstein tijdens de landelijke Open Monumentendag(en).
Lees meer
Proef IJsselstein 2026
Zaterdag 19 september staat de binnenstad in het teken van proeven. Kom jij ook?
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de sfeervolle en historische binnenstad.
Lees meer
fulco-s-friday-1.jpg
Fulco's Friday
Een muzikaal feestje in het Fulcotheater, speciaal voor jongeren.
Lees meer
groot-geschiedenisfeest-1-laura-nijenhuis-lr.jpg
Geschiedenisfeest
Duik in het verleden tijdens het jaarlijkse Geschiedenisfeest op diverse locaties in de binnenstad.
Lees meer
halloween-11.jpg
Halloween in de binnenstad
Een beetje griezelige, maar ook doodenge types dwalen door IJsselstein.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein