Helden van onze stad

Helden van onze stad

30 maart
Helden van onze stad

Op koopzondag 30 maart zijn de brandweer, politie, ambulance en vele andere hulpverleners in de historische binnenstad aanwezig. Zij geven voorlichting en laten aan de hand van demonstraties zien hoe je moet handelen in het geval van een noodsituatie. De 'Helden van onze stad' duurt van 12.00 tot 17.00 uur.

Kinderactiviteiten 
Voor kinderen zijn er leerzame en spannende activiteiten. Ze kunnen vragen stellen aan de brandweer, een politiewagen van binnen bekijken en de boot van de reddingsbrigade bewonderen.

Tijdens deze middag kunnen de kinderen speuren naar letters bij de verschillende hulpverleners; samen vormen deze letters een woord. De oplossing vullen de kinderen in op de kaart (verkrijgbaar bij de verschillende hulpverleners) en deze leveren ze vervolgens voor 16.45 uur in bij Kindiy (Utrechtsestraat 36). Uiteraard ontvangen de kinderen daar ook een echt heldendiploma! 

Om 17.00 uur is de prijsuitreiking bij Kindiy. Mis het niet, er zijn hele gave Helden-prijzen te winnen!

Shoppen op koopzondag
Elke laatste zondag van de maand is het koopzondag. Een extra dag om gezellig te shoppen bij de leuke boetiekjes en speciaalzaken en te genieten van een drankje en hapje bij één van de sfeervolle horecagelegenheden. De deelnemende winkels zijn geopend van 12.00 - 17.00 uur.  

Speciale koopzondagen
Vier keer per jaar wordt er tijdens de koopzondag een evenement georganiseerd in de IJsselsteinse binnenstad. De koopzondag van 30 maart staat in het teken van Helden van onze stad.

Gratis parkeren
Op zondag kun je gratis parkeren in de parkeergarages Eiteren en Overtoom en op straat.  

 

 

 

 

Altijd wat te doen in IJsselstein

speuren-en-spelen-in-ijsselstein1.jpg
Erop uit met kids
Kom je spelen, speuren, shoppen, sporten en smullen in IJsselstein?
Lees meer
ib1a2131-mark-van-der-zouw-wel-bewerkt-lr.jpg
Zin in zomeren
Beleef de zomer in IJsselstein! Kom fietsen, wandelen, varen, shoppen en genieten!
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de sfeervolle en historische binnenstad.
Lees meer
ridder-roderick3-avl-lr.jpg
Kasteelfeest in zomervakantie
Een leuke kinderactiviteit in de zomervakantie in en rondom de IJsselsteinse Kasteeltoren.
Lees meer
zomerfestijn1-1.jpg
Zomerfestijn+
Een gevarieerd activiteitenprogramma voor thuisblijvers in IJsselstein in de zomervakantie.
Lees meer
IJVO
IJVO
Een week lang hutten bouwen, verven, toneel, sport & spel, knutselen en nog veel meer.
Lees meer
mini-huttenbouw-1140p.jpg
Mini-huttenbouw
Kinderen maken met (groot)ouders en vriendjes een huttendorp van karton in de speeltuin.
Lees meer
a2aa7c8b-4f3a-4f4f-876c-fec62212696e.jpg
Parada Aqua Musica
Een zomers kleinkunst festival waarmee we vrijheid, verscheidenheid en verbondenheid vieren.
Lees meer
fulco-s-friday-1.jpg
Fulco's Friday
Een muzikaal feestje in het Fulcotheater, speciaal voor jongeren.
Lees meer
502287410-1273830088083857-3241698879331316146-n.jpg
IJsselFEstein
Drie bands, één avond en oneindig veel muziekplezier.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein