kadij-sept.-2012-1140p.jpg
Kunst en Cultuur

KunstCafé

Dé kunstenaarsclub
KunstCafé

Het Kunstcafé is eind 1999 opgericht door keramist Dick Versluis. De club is voor de aangesloten kunstenaars altijd de bindende factor geweest om elkaars ontwikkeling te volgen en regelmatig ontmoetingen te organiseren. Ook willen de leden graag een groot publiek met hun werk laten kennismaken. Dat gebeurt niet alleen bij galeries waar individuele kunstenaars exposeren, maar ook dmv wisselende exposities in bibliotheek Lek & IJssel en in Brasserie 1560 in IJsselstein. Om de twee jaar is er in september een centrale verkoopexpositie van het meest recente werk van de aangesloten kunstenaars: KUNST AAN DE IJSSEL. De kunstwerken worden tentoongesteld in de botenloods van jachthaven Marnemoende en in de naastgelegen IJsselateliers. De locatie is er een waar vooral fietsers en wandelaars graag komen: aan de Hollandse IJssel, pal naast de jachthaven en restaurant Rivers Marnemoende. 

Het lidmaatschap van het KunstCafé is alleen mogelijk na voordracht door twee leden, gevolgd door een atelierbezoek van de ballotagecommissie. Als de kandidaat en zijn/haar werk voldoen aan de door de leden vastgestelde criteria, en de ballotagecommissie unaniem 'ja' zegt, kan het lidmaatschap ingaan. De jaarlijkse bijdrage is 25,- euro, die geheel wordt besteed aan Kunst aan de IJssel.

 

De leden van het KunstCafé en hun e-mailadres:

Karel Mol > karelmol@kpnmail.nl

Jeanne van Rooij > jeannevanrooij@zonnet.nl

Ank Borkent > a.borkent@planet.nl

Ans Wilbers > a.wilbers10@kpnplanet.nl

Jan Willem Zuidhoek > info@tafelvolk.nl

Lidi Oepts-Hutter > lidi@oepts.nl

Angenelle Thijssen > info@angenelle.nl

Marieke Gaymans > fotomariekeg@gmail.com

Miranda Karskens > mkarskens@xs4all.nl

Ketlin van Esschoten > info@ketlin.nl

Bernadet de Prins > b.deprins@wxs.nl

Leontien Kurpershoek>leontien.kurpershoek@xs4all.nl

Tonny Sturkenboom > Tonny.vink3@gmail.com

Oscar Riezebos > oscar.riezebos@caiway.net

Jan van Leeuwen > info@janvanleeuwen.eu

Franka van de Ven > info@frankavandeven.nl

Annet Terberg > info@annetterbergpompe.nl

Jolanda Hoogervorst > jcmhoogervorst@gmail.com 

José Schellekens (voorzitter) > jose@kabelfoon.nl

Margot Langelaan > margot.langelaan@planet.nl

Liesbeth en Joska Tòth > etothvarjudeknegt@gmail.com

Kiki Roest-Crollius > kiki.rco@planet.nl

 

 

Dit zijn onze contactgegevens

Openingstijden:
Maandag: n.v.t.
Dinsdag: n.v.t.
Woensdag: n.v.t.
Donderdag: n.v.t.
Vrijdag: n.v.t.
Zaterdag: n.v.t.
Zondag: n.v.t.

Altijd wat te doen in IJsselstein

IJsselstein OUTLET
IJsselstein OUTLET
Een weekend lang wordt de binnenstad van IJsselstein omgetoverd tot een Outlet.
Lees meer
open-kunst-zondag-avl-low-res.jpg
Open Kunstzondag binnenstad IJsselstein
Kunstenaars openen hun ateliers: van schilderijen, grafiek tot glaskunst en zelfreflecties.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de historische binnenstad.
Lees meer
6.jpg
Ongetemd bij MIJ
Tentoonstelling over de toekomst van natuur en mens in Museum IJsselstein.
Lees meer
verlichte-molen-low-res-1.jpg
Verlichte stadswandeling
De stadsgids neemt de wandelaars mee op een ontdekkingstocht door de historische binnenstad.
Lees meer
artstel-495-1.jpg
Fashion & Lifestyle Event
Feestelijke presentaties in de winkels met shows op de catwalk.
Lees meer
IJsselTrail
IJsseltrail
Een loopevent voor hardlopers en wandelaars door de mooie natuur van IJsselstein en Montfoort.
Lees meer
dsc06356.jpg
KoningsNacht
Samen Koningsnacht vieren in hartje IJsselstein.
Lees meer
Koningsdag 2017 | Foto Bernard Brosi
Koningsdag
Groots en gezellig koningsfeest met aubade, kinderbraderie, muziek en vele live optredens.
Lees meer
Dodenherdenking IJsselstein 4-5-2012
Dodenherdenking
IJsselstein herdenkt slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog, oorlogssituaties en vredesmissies.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein