kadij-sept.-2012-1140p.jpg
Kunst en Cultuur

KunstCafé

Dé kunstenaarsclub
KunstCafé

Het Kunstcafé is eind 1999 opgericht door keramist Dick Versluis. De club is voor de aangesloten kunstenaars altijd de bindende factor geweest om elkaars ontwikkeling te volgen en regelmatig ontmoetingen te organiseren. Ook willen de leden graag een groot publiek met hun werk laten kennismaken. Dat gebeurt niet alleen bij galeries waar individuele kunstenaars exposeren, maar ook dmv wisselende exposities in bibliotheek Lek & IJssel en in Brasserie 1560 in IJsselstein. Om de twee jaar is er in september een centrale verkoopexpositie van het meest recente werk van de aangesloten kunstenaars: KUNST AAN DE IJSSEL. De kunstwerken worden tentoongesteld in de botenloods van jachthaven Marnemoende en in de naastgelegen IJsselateliers. De locatie is er een waar vooral fietsers en wandelaars graag komen: aan de Hollandse IJssel, pal naast de jachthaven en restaurant Rivers Marnemoende. 

Het lidmaatschap van het KunstCafé is alleen mogelijk na voordracht door twee leden, gevolgd door een atelierbezoek van de ballotagecommissie. Als de kandidaat en zijn/haar werk voldoen aan de door de leden vastgestelde criteria, en de ballotagecommissie unaniem 'ja' zegt, kan het lidmaatschap ingaan. De jaarlijkse bijdrage is 25,- euro, die geheel wordt besteed aan Kunst aan de IJssel.

 

De leden van het KunstCafé en hun e-mailadres:

Karel Mol > karelmol@kpnmail.nl

Ank Borkent > a.borkent@planet.nl

Ans Wilbers > a.wilbers10@kpnplanet.nl

Jan Willem Zuidhoek > info@tafelvolk.nl

Lidi Oepts-Hutter > lidi@oepts.nl

Angenelle Thijssen > info@angenelle.nl

Marieke Gaymans > fotomariekeg@gmail.com

Miranda Karskens > mkarskens@xs4all.nl

Ketlin van Esschoten > info@ketlin.nl

Bernadet de Prins > b.deprins@wxs.nl

Leontien Kurpershoek>leontien.kurpershoek@xs4all.nl

Tonny Sturkenboom > Tonny.vink3@gmail.com

Oscar Riezebos > oscar.riezebos@caiway.net

Jan van Leeuwen > info@janvanleeuwen.eu

Franka van de Ven > info@frankavandeven.nl

Annet Terberg > info@annetterbergpompe.nl

Jolanda Hoogervorst > jcmhoogervorst@gmail.com 

Margot Langelaan > margot.langelaan@planet.nl

Liesbeth en Joska Tòth > etothvarjudeknegt@gmail.com

Kiki Roest-Crollius > kiki.rco@planet.nl

 

 

Dit zijn onze contactgegevens

Openingstijden:
Maandag: n.v.t.
Dinsdag: n.v.t.
Woensdag: n.v.t.
Donderdag: n.v.t.
Vrijdag: n.v.t.
Zaterdag: n.v.t.
Zondag: n.v.t.

Altijd wat te doen in IJsselstein

pixabay-man-1718099-1920.jpg
Thuistips
Ook de komende tijd inspireren we je met de leukste Thuistips in IJsselstein.
Lees meer
stadsmarkijss-20b2456.jpg
Tips thuis uit eten
Geniet thuis van gerechten, drankjes en (borrel)hapjes van je favoriete restaurant in IJsselstein.
Lees meer
the-first-turk-immigrant-or-the-nameless-heroes-of-the-revolution-suat-o-gu-t-768x576-2.jpg
Tentoonstelling: Empathie
Meerdere kunstprojecten in de IJsselsteinse binnenstad op binnen- en buitenlocaties.
Lees meer
verlichte-molen-low-res-1.jpg
Verlichte stadswandeling GEANNULEERD
De stadsgids neemt de wandelaars mee op een ontdekkingstocht door de historische binnenstad.
Lees meer
open-kunst-zondag-avl-low-res.jpg
Open Kunstzondag binnenstad IJsselstein
Kunstenaars openen hun ateliers: van schilderijen, grafiek tot glaskunst en zelfreflecties.
Lees meer
sinterklaas-2012-125-1-.jpg
Sint in IJsselstein
Ontmoet Sinterklaas met QR code op diverse plekken in IJsselstein.
Lees meer
intocht-sinterklaas-034-klein.jpg
Sinterklaasintocht GEANNULEERD
Sinterklaas en Pieten komen per boot aan en bezoeken de binnenstad en de diverse winkelcentra.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de historische binnenstad.
Lees meer
Grootste Kerstboom
Grootste Kerstboom
De Gerbrandytoren wordt jaarlijks rond kerst omgetoverd tot De Grootste Kerstboom ter wereld.
Lees meer
kerstmarkt-2018-ijsselstein-highres-8663-tony-buijse-.jpg
Winterfair
Proef de kerstsfeer in onze stad vol kramen, lichtjes, gezelligheid en ontmoetingen.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein