Proef IJsselstein 2025
Proef IJsselstein! Dit kun je verwachten…
25 heerlijke hapjes of drankjes bij lokale horeca, speciaalzaken en foodtrucks. 5 singer-songwriters die zorgen voor smaakvol vermaak voor jong en oud. 1 historische binnenstad voor het perfecte decor van een culinair evenement.
Op koopzondag 28 september van 12.00 tot 17.00 uur kun je er samen met familie of vrienden culinair op uit. Er is voor ieder wat wils. Proeven is proberen en ontdekken dat IJsselstein smaak heeft. Combineer een hapje en drankje met een winkelbezoek en een tussenstop op terras of binnen bij de gezellige horeca.

Meer muziekinfo
Tijdens Proef IJsselstein luister je naar Linda van der Linden, Francesco Daniel, MAYA, Barney Willemse en Ranya. Klik op de naam van de artiest en ga naar Spotify voor een klein voorproefje. Ontdek nieuwe muziek onder het genot van een hapje en drankje. En ben je fan, dan kun je als échte groupie elke 30 tot 45 minuten met de artiest mee naar de volgende locatie.
Parkeren
Op zondag kun je gratis parkeren in de parkeergarages Eiteren en Overtoom en op straat.