kerstdienst-15-lr.jpg
Evenementen
Kunst en Cultuur

Valentijnsconcert Total Praise

14 februari
Total Praise en Pearl

Wil je jouw Valentijn verrassen, of een leuke avond uit hebben, kom dan op 14 februari 2025 naar de Ontmoetingskerk in IJsselstein. Deze avond treedt Gospelkoor Total Praise o.l.v. Pearl Jozefzoon op. Tijdens dit concert brengen zij een prachtig, samenzang- en gospelconcert. Van bekende Worship, tot swingende black gospel zoals “Happy Days” en “Joyful Joyful”.

Tussen de songs door zullen een aantal persoonlijke verhalen en anekdotes worden verteld. Na het concert is iedereen welkom om nog even na te genieten met een drankje en muziek op de achtergrond.

Heb je zin in een gezellige swingende avond met het gospelkoor Total Praise; bestel dan snel je kaarten. Elke ticket geeft recht op toegang tot het concert (vrije zit- staplaatsen) en een consumptie in de pauze van het concert. Voor de snelle beslissers hebben we “Early Bird Tickets” liggen. Deze zijn tot kerst te bestellen. Dan heb je meteen een leuk cadeau voor de feestdagen.

Aanvang: 20:00 uur
Inloop 19:30 uur
Locatie: Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2

Over de dirigent
Pearl Jozefzoon (1985) is naast dirigente ook zangeres en songwriter. Ze begon met zingen in de kerk en werd thuis muzikaal opgevoed door haar broers. Na het conservatorium speelde Pearl mee in diverse theatershows en musicals, deed ze mee aan ‘The Voice of Holland’ en won ze het tv-programma ‘Van Popster tot Operaster’. Pearl bracht vier cd’s uit: The Time Is Now (2013), Forward (2016), de kerst-cd Het Licht Komt Eraan (2017) en de Paas-cd Genade (2020).

Meer over Total Praise
Gospelkoor Total Praise is echt een topact. Ze hebben opgetreden bij o.a. Zing! En Nederland Zingt. Het koor bestaat uit ervaren enthousiaste zangers en zangeressen. Ze geloven in wat ze zingen en dragen hun liefde en passie voor God uit in hun muziek.
Voor meer informatie over het koor, zie hun website:https://www.totalpraise.nl/

Altijd wat te doen in IJsselstein

windotter-low-res-1.jpg
Nationale Molendag
Maak kennis met De Windotter en restanten van vroegere molens in IJsselstein en omgeving.
Lees meer
img-3959-lr-1.jpg
Bomenwandeling
“Alleen de bomen dromen, hoog boven ’t verkeer”, … een wandeling langs en onder bomen in IJsselstein
Lees meer
zomerwandeling-kromme-ijssel-en-lek-1.jpg
Wandeling langs Kromme IJssel en Lek
Historische voorjaarswandeling langs Kromme IJssel en Lek met een gids.
Lees meer
paardenlaan1-2.jpg
Wijkwandeling Nieuwpoort
Wandel mee met een gids en hoor de verhalen van deze oudste naoorlogse wijk van IJsselstein.
Lees meer
fulco-s-vocaal-festival-in-ijsselstein-foto-ton-willemse-.jpg
Fulco's Vocaal Festival
Groots muziekfeest met meer dan 70 koren en 2500 zangers op 12 verschillende locaties.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de sfeervolle en historische binnenstad.
Lees meer
Ommedracht IJsselstein | Foto Bernard Brosi
Ommedracht O.L.V. van Eiteren
Jaarlijkse processie ter ere van Onze Lieve Vrouwe van Eiteren.
Lees meer
tafelvoetbal-lr.jpg
Spellensatie IJsselstein
Deze koopzondag staat in het teken van gezellig spellen spelen. Wie daag jij uit?
Lees meer
SportFair
FIT Fair IJsselstein
Kom kennismaken met sport en cultuur. Een dag ontdekken, meedoen en beleven!
Lees meer
whatsapp-image-2022-04-29-at-6.51.17-pm.jpeg
IJsselstein Live
Drie gezellige avonden IJsselstein Live op het Podium met tal van artiesten.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein