kerstdienst-15-lr.jpg
Evenementen
Kunst en Cultuur

Valentijnsconcert Total Praise

14 februari
Total Praise en Pearl

Wil je jouw Valentijn verrassen, of een leuke avond uit hebben, kom dan op 14 februari 2025 naar de Ontmoetingskerk in IJsselstein. Deze avond treedt Gospelkoor Total Praise o.l.v. Pearl Jozefzoon op. Tijdens dit concert brengen zij een prachtig, samenzang- en gospelconcert. Van bekende Worship, tot swingende black gospel zoals “Happy Days” en “Joyful Joyful”.

Tussen de songs door zullen een aantal persoonlijke verhalen en anekdotes worden verteld. Na het concert is iedereen welkom om nog even na te genieten met een drankje en muziek op de achtergrond.

Heb je zin in een gezellige swingende avond met het gospelkoor Total Praise; bestel dan snel je kaarten. Elke ticket geeft recht op toegang tot het concert (vrije zit- staplaatsen) en een consumptie in de pauze van het concert. Voor de snelle beslissers hebben we “Early Bird Tickets” liggen. Deze zijn tot kerst te bestellen. Dan heb je meteen een leuk cadeau voor de feestdagen.

Aanvang: 20:00 uur
Inloop 19:30 uur
Locatie: Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2

Over de dirigent
Pearl Jozefzoon (1985) is naast dirigente ook zangeres en songwriter. Ze begon met zingen in de kerk en werd thuis muzikaal opgevoed door haar broers. Na het conservatorium speelde Pearl mee in diverse theatershows en musicals, deed ze mee aan ‘The Voice of Holland’ en won ze het tv-programma ‘Van Popster tot Operaster’. Pearl bracht vier cd’s uit: The Time Is Now (2013), Forward (2016), de kerst-cd Het Licht Komt Eraan (2017) en de Paas-cd Genade (2020).

Meer over Total Praise
Gospelkoor Total Praise is echt een topact. Ze hebben opgetreden bij o.a. Zing! En Nederland Zingt. Het koor bestaat uit ervaren enthousiaste zangers en zangeressen. Ze geloven in wat ze zingen en dragen hun liefde en passie voor God uit in hun muziek.
Voor meer informatie over het koor, zie hun website:https://www.totalpraise.nl/

Altijd wat te doen in IJsselstein

boot-fiets-shot.jpg
Fiets 'm d'r in
Trotseer jij de balk over het water? Leuke uitdaging voor iedereen vanaf 10 jaar!
Lees meer
avondvierdaagse-1.jpg
Avond4Daagse
Vier avonden wandelen met je vriendjes en vriendinnetjes door IJsselstein.
Lees meer
tafelen-aan-de-ijssel.jpg
Tafelen aan de IJssel
Stap aan boord van de hop-on-hop off en stap uit bij verschillende tuinen voor een hapje en drankje.
Lees meer
Binnenstad IJsselstein
Koopzondag
Elke laatste zondag van de maand gezellig winkelen in de sfeervolle en historische binnenstad.
Lees meer
19a0519-verkp4-hires.jpg
Zomerfair
De binnenstad wordt omgetoverd tot een zomerse boulevard met kramen, stands en activiteiten.
Lees meer
yoran-fotografie-7073-1.jpg
Drakenboot Festival IJsselstein
Doe met je collega's, vrienden of buurt mee met de eerste drakenbootrace in IJsselstein.
Lees meer
fietsrondleiding-zendergeschiedenis-ijsselstein-foto-peter-van-haastrecht-.jpeg
Fietsrondleiding zendergeschiedenis
Fiets met een gids langs de locaties waar zenders staan of hebben gestaan en hoor de verhalen erbij.
Lees meer
fulco-s-friday-1.jpg
Fulco's Friday
Een muzikaal feestje in het Fulcotheater, speciaal voor jongeren.
Lees meer
IJVO
IJVO
Een week lang hutten bouwen, verven, toneel, sport & spel, knutselen en nog veel meer.
Lees meer
a2aa7c8b-4f3a-4f4f-876c-fec62212696e.jpg
Parada Aqua Musica
Een zomers kleinkunst festival waarmee we vrijheid, verscheidenheid en verbondenheid vieren.
Lees meer
Volg ons op social media
Blij je te zien in IJsselstein